Klan Polish Elite!

Witaj na forum klanu Polish Elite tutaj będziemy dyskutować na wiele tematów!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-02 19:24:43

areath
Member
Dołączył: 2016-02-01
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 43.0

Taktyka Wojny

Mam taką propozycję: niech każdy stworzy u siebie wiochę wojenną na zasadzie:
a39ef6478710fcccd11ada66f80129ad.jpg

tak, żeby nie mogli za wczasu przygotować wojska i taktyki odpowiedniej, oczywiście zmieniamy na prawidłową obronną wiochę tuż przed rozpoczęciem wojny albo w ostatniej chwili gdy ktoś jest w stanie to zmienić przed rozpoczęciem wojny.

Znaleźć jakieś dobrze opracowane wiochy / opracować je sami - oczywiście każda trochę inna, by nie mogli tej samej taktyki znaleźć na każdego.

Atakować od ostatniego (po 2 ataki) w zwyż

np. jeśli jest nas po 20 os.
i ja jestem 20.
Wojna zaczyna się dajmy na to o 18:00, to ja o 18:00 atakuje wrogiego 20. i wrogiego 19. - zapewne dam ciała, ale już są "przeskanowani" wiec nasz 19. sobie z nimi poradzi itp.

I tak co 15-30 minut dołącza się kolejny, no chyba, że ktoś nie może w innym terminie atakować, ale zrobić taki "grafik" ataków kto o której i kogo, można wcześniej rozpisać sugestie czym i w jaki sposób ma ktoś atakować

ew. jeżeli wiem że niewiele zdziałam, to jako 20. mógłbym jakiś wyższy poziom wiochy "przeskanować" co ma w cc, gdzie są bomby itp.

Offline

#2 2016-02-02 19:35:55

GrrAfiCuS
Co-Leader
Dołączył: 2016-02-01
Liczba postów: 9
WindowsChrome 48.0.2564.97

Odp: Taktyka Wojny

wszystko super, ale wprowadzenie tego jest praktycznie niemożliwe [dblpt]P
próbowaliśmy bazy troll , czasem sie udawało a czasem nie, a zmienianie bazy przed samym cw niewiele daje, jedynie odwleka ataki przeciwnika
jak patrzę na teraźniejszą wojnę to lepszym rozwiązaniem byłoby chyba atakowanie tam gdzie na pewno zrobi sie 3 gwiazdki, a drugim atakiem probowac wyżej

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
psdiz - otakuclub - bullrpg - safd-qualitygame - drunktalk